Kalėdų miestelis Rotušės a.

 Iki 2013 m. sausio 6 dienos Rotušės aikštėje miestiečius džiugins Kalėdinis miestelis 

Kalėdų miestelyje – 6 nameliai. Du nameliai, „Pasakų namelis“ bei „Dirbtuvėlės“, skirti pramogauti vaikams ir tėveliams. Žaidimai ir pramogos nemokamos.

Dar keturiuose galima įsigyti karštų blynų ar spurgyčių, šviežių bandelių, kvapnios arbatos ar kavos ir net karšto šokolado bei saldainių tiesiai iš „voveraitės“ rankų. 

Kalėdinio miestelio darbo laikas

„Pasakų namelis“

Pirmadieniais, gruodžio 24 ir 31 d. – nedirba.

Nuo antradienio iki penktadienio 16–19 val. animaciniai filmukai, 19–21 val. Senelės ir muzikinės pasakos.

Šeštadienį – 12–17 val. animaciniai filmukai, 17–21 val. Senelės ir muzikinės pasakos.

Sekmadienį – 12–15 val. animaciniai filmukai, 15–17 val. Senelės ir muzikinės pasakos.

Gruodžio 25 d. 15–19 val. animaciniai filmukai, 19–21 val. Senelės ir muzikinės pasakos.

„Dirbtuvėlės“ 

Vilnos vėlimo, dekupažo, origami, karpymo, eko-perdirbimo, lipdymo ir kt. dirbtuvėlės.

Pirmadieniais, gruodžio 24 ir 31 d. – nedirba.

Nuo antradienio iki penktadienio 16–21 val.

Šeštadienį – 12–21 val.

Sekmadienį – 12–17 val.

Gruodžio 25 d. 15–21 val. 

Prekybiniai nameliai dirba panašiu grafiku, o esant geram orui ir ilgiau. 

Apie „Pasakų“ ir „Dirbtuvėlių“ namelius 

Jau ketvirtąjį žiemos švenčių sezoną miestiečius džiugins kalėdinis miestelis su „Pasakų“ ir „Dirbtuvėlių“ nameliais, įsikūręs Kauno Rotušės aikštėje. Idėjos sumanytojai VšĮ „Artima kultūra“ drauge su Kauno kultūros centru „Tautos namai“ ir Kauno miesto savivaldybe kvies kauniečius bei miesto svečius pajusti šventinę nuotaiką, atskleisti Kalėdų dvasią, dalytis meile ir gerumu sutinkant svarbiausias metų šventes.

Nesvarbu, ar esi didelis, ar mažas, šventinis laikotarpis prieš Kalėdas, ne paslaptis, yra pats smagiausias. Jau tradicija daugeliui miestiečių tapo ne tik apžiūrėti miesto Kalėdų eglę, tačiau ir pajusti šventinę nuotaiką varstant kalėdinio miestelio namelių duris. „Dirbtuvėlės“ kvies nemokamai pasigaminti kalėdinių rankdarbių, o „Pasakų namelyje“ bus rodomi senosios gerosios animacijos šedevrai, kuriuos prisiminti smagu ir tėveliams. Be to, čia mažieji galės pasiklausyti linksmųjų senelių sekamų istorijų. Nameliuose veiks ir kalėdinis paštas – vaikai bus kviečiami parašyti laišką Kalėdų Seneliui, o vyresni lankytojai bus raginami parašyti šiltą sveikinimą savo artimiesiems ant specialaus nemokamo kalėdinio atviruko.

O kokios Kalėdos be skanėstų? Tradiciniais ir neseniai atrastais receptais galėsite dalytis kalėdinių receptų mainų turgelyje. Kiekvienas, norintis pasidalyti maisto gaminimo idėjomis, galės jas prisegti prie kalėdinių receptų virvės ir už tai pasiimti kitą receptą. Tai puikus būdas atrasti naujų patiekalų šventiniam stalui bei pasidalyti skaniomis idėjomis su kitais.

Šiais metais „Dirbtuvėlėse“ bus atidarytas ir „Labdaros knygynėlis“. Čia lankytojai bus kviečiami paaukoti perskaitytas, pamirštas ar nereikalingas knygas. Norintieji galės įsigyti patikusią knygą už auką vaikams, kurie svarbiausias metų šventes sutinka ligoninėje. Taip dovanosite šventinį džiaugsmą mažiausiems ir labiausiai jo stokojantiems. „Labdaros knygynėlio“ metu surinktos lėšos bus skiriamos Naujametei akcijai „Lašelis džiaugsmo“. Naujųjų metų išvakarėse Kauno klinikų Vaikų ligų skyriuje gulinčius vaikučius aplankys Kalėdų Senelis su Snieguole ir nykštukais bei įteiks jiems dovanėles.

Kalėdinis miestelis kvies lankytojus pasidžiaugti jaukiomis, šiltomis ir artimomis Kalėdų pramogomis nuo 2012 m. gruodžio 8 d. iki 2013 m. sausio 6 d.

Kalėdinio miestelio atidarymo šventės video Plačiau...

Kurkime kalėdinį stebuklą drauge! 

Kviečiame!

nameliai 2012 nameliai 2012 1 nameliai 2012 2
Kalėdų miestelis 2012 m.

nameliai 2011 1 nameliai 2011 
Kalėdų miestelis 2011 m.

 

 

Naujienos nuotrauka
Rutušės a. vartai

This is alternative content.

Promo service
Infoerdve